Głupie te tytuły.

Trzeba wymyślać tytuły do notek i żeby się nie powtarzały, bo jak za 20 lat wordpress się będzie likwidował, tak jak blox, to eksportują się tylko notki z tytułami. Normalnie zmuszają człowieka, żeby był taki kreatywny, no i po co, i tak wszyscy umrzemy. Niektórzy tylko bardziej kreatywnie.

Jako, że sierpień zamknęłam 300 000 kroków, w ostatniej chwili, rzutem na taśmę idąc na spacer, i potem jeszcze, bo mi 400 kroków brakowało, postanowiłam we wrześniu zadziałać systematycznie i metodycznie. Efekt jest taki, że od pierwszego mam w nogach 60 kilometrów, niemal 86 000 kroków, i nie wiem, kiedy się zatrzymać. Tak jakoś wychodzi, co poradzę.

Dzisiaj razem ze mną chodziła Ida, od 9 do obiadu zaliczyłyśmy dwa kiermasze, szewca i zakupy. To tylko wygląda tak krótko, szlajałyśmy się po dzielnicy, najpierw wyszukując ubranka dla Idy (spodnie narciarskie na przedszkolne wycieczki do lasu za jedyne 3 franki, koszulka sportowa na gimnastykę do szkoły, bluzki z długim rękawem „z czymś” (bo bluzki „bez niczego”, czyli bez obrazka, się nie liczą) i parę innych drobiazgów, które już suszą się na balkonie. Lubię takie wyszukiwanie okazji; iść do sklepu i wydać kasę to nie sztuka, ubranka są w dobrym stanie, przy okazji uprane iks razy i nie ma ryzyka, że coś młodą uczuli, prawda.

Panowie podnieśli mi ciśnienie, wracam do domu przed 14, a młody jeszcze sobie słodko śpi, tatuś nie obudził, poszedł na siłownię. Niewiele brakowało do wyrwania młodemu drzwi razem z futryną, zaprawdę powiadam wam, boginią spokoju i oazą cierpliwości to ja nie jestem w takich sytuacjach.

Mąż po raz kolejny usłyszawszy prawdę wykonał focha i się nie odzywa. Tyle spokoju.

To co, mało mi, idziemy jeszcze na plac zabaw. Ale nigdzie daleko, nie ma głupich. Przed blok, zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawki, ławka dla matki i styknie.

I tylko niech nikt nie przypomina mojej córce, że obiecałam jej dzisiaj jeszcze czekoladowe muffiny…

2 myśli na temat “Głupie te tytuły.

  1. Tytuły wcale nie są głupie, umiejętne stosowanie plus śródtytuły wpływają na pozycję w wyszukiwarce, indeksowanie itp. (SEO). Inną jest kwestia czy Tobie na tym zależy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s